Strona głównaGryAktualnościMarvel’s Avengers – Wiemy ile zajmie przejście głównego wątku fabularnego

Marvel’s Avengers – Wiemy ile zajmie przejście głównego wątku fabularnego

Wiemy ile zajmie nam przejście głównego wątku fabularnego w nadchodzącym Marvel’s Avengers. Rewelacji nie będzie, chociaż biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy i tak jest nieźle.

Do informacji na temat długości głównej kampanii dotarł serwis Comic Book. Według nich przejście głównego wątku fabularnego Marvel’s Avengers zajmie nam około 10-12 godzin. Na dzisiejsze standardy jest całkiem nieźle, chociaż trzeba przyznać, że bez rewelacji.

Zobacz: Kamala Khan nową grywalną postacią gry Marvel’s Avengers

Wczoraj pojawiła się informacja, że do grywalnych postaci dołączy również Ms. Marvel. Natomiast dzisiaj pojawiły się informacje na temat długości kampanii. Zostały one ujawnione przez Richem Briggsem, który udzielał wywiadu serwisowi Comic Book.

Zobacz: Marvel’s Avengers: Po fali krytyki deweloperzy zmienili wygląd Thora

Briggs podkreślił, że długość gry będzie standardowa dla produkcji studia, ale zapewnił, że wszystko zależy od gracza:

Długość gry będzie zależała od tego, jak bardzo chcesz się w nią zagłębić. Jeżeli myślisz o poprzednich grach Crystal Dynamics, wiesz dobrze, że jeśli chcesz przejść główny wątek fabularny to zajmie Ci to około 10-12 godzin. Ale jeżeli masz zamiar zobaczyć całą zawartość, ukończyć wszystkie misje poboczne to wychodzi około 30 godzin, jak w Tomb Raider. Dlatego nie podajemy konkretnych liczb, ale możesz spodziewać się czegoś podobnego. Po tym dostaniesz oczywiście rozszerzenia i jeszcze więcej bohaterów do dyspozycji.

Marve’s Avengers trafi do sprzedaży 15 maja 2020 na PC, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię