Strona głównaGryAktualnościFan grał w Call of Duty: Modern Warfare za pomocą perkusji

Fan grał w Call of Duty: Modern Warfare za pomocą perkusji

Tego jeszcze nie było. Zamiast kierownicy czy akcesoriów do Guitar Hero jeden z fanów Call of Duty: Modern Warfare postanowił podłączyć perkusję.

Sporo już widzieliśmy takich rzeczy. Pozostając w muzycznych klimatach, niedawno ktoś ukończył Minecrafta za pomocą pianina. Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare to jednak zupełnie inna para kaloszy. Tutaj potrzeba prawdziwych umiejętnności.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – pierwszy gracz wbił już platynowe trofeum na PS4

I got a killing spree on drums LMAO from modernwarfare

U/leDeanoBeano najwyraźniej ma już dosyć kontrolerów do Xboxa czy PlayStation. Postanowił więc odłożyć na bok klasyczne pady i do komputera podłączyć swoją perkusję.

Jak widać na powyższym wideo udało mu się zgarnąć kilka imponujących eliminacji. Celownik snajperski wydaje się tutaj jeszcze większym utrudnieniem, bowiem ciężko mówić o jakiejkolwiek asyście celowania. Ciekawe jak poczuliby się gracze, mając świadomość, że zginęli właśnie z rąk gracza do celowania wykorzystującego perkusję…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię