Strona głównaGryAktualnościFani Crash Team Racing dodają tryb wieloosobowy online do klasycznej gry z...

Fani Crash Team Racing dodają tryb wieloosobowy online do klasycznej gry z PS1

Crash Team Racing to jedna z najbardziej ikonicznych gier na PlayStation i jedne z najlepszych wyścigów kartingowych w historii. Gdy zadebiutowała w 1999 roku, stała się ogromnym sukcesem, sprzedając się w milionach egzemplarzy i zdobywając pochwały zarówno od fanów, jak i krytyków. Remaster gry, Crash Team Racing Nitro-Fueled, pojawił się w 2019 roku, wprowadzając grę w nowoczesne czasy, w tym z funkcjonalnością multiplayer online.

Jednak nic nie dorównuje oryginałowi, ze swoimi grafikami i modelami postaci z przełomu lat 2000. Grupa moderów miała podobne odczucia, dlatego spędziła ostatnie pięć lat na rozkładaniu na czynniki pierwsze oryginalnej gry Naughty Dog na PS1 i ponownym jej złożeniu do kupy. Efektem końcowym jest oryginalne Crash Team Racing z funkcjonalnością online, lepszymi mapami i wiekszą ilością klatek na sekundę. Projekt jest dostępny do pobrania i oferuje wiele dedykowanych serwerów na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Hiszpanii i Australii. Wszystkie postacie i tory są odblokowane od początku, a mod jest darmowy.

Crash Team Racing Multiplayer Online Mod

Mod jest darmowy, pod warunkiem, że masz oryginalną kopię Crash Team Racing na PS1, możesz zgrać ją na swój komputer i pobrać odpowiednią łatkę. Pełny kod źródłowy jest dostępny na GitHubie, więc nie ma obaw o wirusy czy złośliwy kod. Zespół zachęca użytkowników do modyfikowania i edytowania kodu, aby wprowadzać nowe poprawki lub ulepszenia.

Ponad 650 000 linijek kodu zostało użytych do realizacji tego projektu, a prace nad trybem Online Adventure Mode wciąż trwają. Planowane są również inne funkcje. Choć nie wiemy, kiedy pojawi się następna gra z serii Crash Bandicoot, ta nowość powinna zaspokoić fanów.

Jak działa gra możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Więcej o projekcie dowiecie się ze strony internetowej twórców oraz na dedykowanym serwerze na Discord – Strona projektu

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SzczepanTech
SzczepanTechhttps://szczepan.tv
Twórca internetowy - Streamer - Redaktor Naczelny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię