Strona głównaGryAktualnościTo już pewne! Call of Duty Black Ops 6 trafi na Xbox...

To już pewne! Call of Duty Black Ops 6 trafi na Xbox Game Pass

Dobra wiadomość dla subskrybentów Xbox Game Pass.

Microsoft potwierdził, że Call of Duty Black Ops 6 będzie dostępny na Xbox Game Pass od dnia premiery.

Zainteresowanie najnowszą zapowiedzianą odsłoną Call of Duty rośnie, a nowe zapowiedzi tylko podsycają ekscytację. Dziś Activision wypuściło nowy trailer, który wzbudził spekulacje, że jednym z przeciwników w grze będzie Saddam Hussein.

Fani z niecierpliwością czekają na Call of Duty Black Ops 6 w Game Pass, szczególnie po dosyć kiepskim Modern Warfare II czy trochę usprawnioną kontynuacją lub jak to niektórzy fani mówią „DLC” jakim jest Modern Warfare III.

Krótki filmik, zatytułowany „Black Ops 6: The Truth Lies”, ukazał postacie przypominające Billa Clintona, Margaret Thatcher i George’a H. W. Busha. Wideo poniżej.

Call of Duty Black Ops 6 w Xbox Game Pass

„Z radością potwierdzamy, że członkowie Game Pass będą mogli zagrać w Call of Duty: Black Ops 6 już w dniu premiery,” powiedziała Megan Spurr, starsza menedżerka społeczności Xbox.

Wokół tego ruchu Microsoftu pojawia się trochę spekulacji. Niektórzy gracze obawiają się, że może to oznaczać wzrost opłaty za subskrypcję. Cena nowych gier z serii Call of Duty to obecnie 300 złotych, co w kontekście obecnych cen gier jest znaczącą sumą.

Wciąż nie wiadomo, jak Activision zrekompensuje sobie potencjalny spadek przychodów wynikający z dodania gry do usługi subskrypcyjnej. Firma jeszcze nie zajęła stanowiska w tej sprawie.

Niemniej jednak, oczekiwania związane z premierą Call of Duty Black Ops 6 są ogromne. Gra, której akcja ma rozgrywać się podczas Wojny w Zatoce, zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas specjalnego streamu po głównej prezentacji Xbox na letnim pokazie, zaplanowanym na 9 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SzczepanTech
SzczepanTechhttps://szczepan.tv
Twórca internetowy - Streamer - Redaktor Naczelny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię