Strona głównaWiadomościFani robią Warcraft II, jako remake na silniku Warcraft III

Fani robią Warcraft II, jako remake na silniku Warcraft III

Warcraft II oficjalnie nie doczekał się swojego remake’u od studia Blizzard, więc fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i tym sposobem zaczął powstawać Warcraft Chronicles of the Second War.

Fani do stworzenia odnowionej wersji Warcrafta II używają świeżo wydanego Warcraft III: Reforged, który to został zmasakrowany przez graczy, i jako jeden z niewielu tytułów na portalu metacritic osiągnął ocenę 0,6 pkt.

Po tym doświadczeniu gracze postanowili wyręczyć firmę Blizzard i samemu sobie odnowić część drugą. Zadanie to nie jest łatwe, z czego doskonale zdają sobie sprawę twórcy, ale jak już zaczęli tworzyć swój tytuł, to postanowili odnowić wszystkie jednostki, budynki oraz dopasować historię tak, żeby była zgodna z wydarzeniami z części trzeciej.

Fani udostępnili krótką zapowiedź wideo, na której pokazują zakres swoich prac nad tym tytułem oraz zachęcają do ściągnięcia wersji demo, w którym prezentują kilka pierwszych etapów.

Niestety nie została podana data premiery całości, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać, kiedy pojawi się całość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię