Strona głównaEsportFantasy Expo docenione podczas Forum Sportu i Biznesu

Fantasy Expo docenione podczas Forum Sportu i Biznesu

Na odbywającym się niedawno Forum Sportu i Biznesu doszło do sytuacji bez precedensu jeśli chodzi o tego typu wydarzenia w Polsce. Ważnym jego elementem stał się esport, a jedna z firm w tej branży – Fantasy Expo – odebrała statuetkę dla firmy wyróżniającej się na tle innych w swojej branży.

Odebranie nagrody w tej kategorii oznacza, że dana firma wyznacza kierunki rozwoju w oparciu o odpowiedni marketing. By wybrać odpowiednią firmę zwraca się szczególną uwagę na aspekty takie jak popularyzacja esportu w naszym kraju, skuteczność promocji, kampanie marketingowe, działania we współpracy ze sponsorami i organizacja eventów esportowych. Przypomnijmy, że Fantasy Expo odpowiada między innymi za wydarzenia takie jak Polska Liga Esportowa (na finałach której mieliśmy przyjemność gościć), wsparcie przy realizacji projektu Izako Boars oraz organizacja turnieju EsportNow.

Forum Sportu i Biznesu nagradza firmy i instytucje najważniejsze w 2017 roku dla rozwoju polskiego sportu. Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi: Kamil Stoch, Grupa Lotos, Tauron Arena Kraków oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Obecność w tym gronie firmy zajmującej się esportem to niezwykła nobilitacja dla całej branży i kolejny dowód na to, że esport i sport są bliżej siebie niż się wielu sceptykom wydaje.

Źródło: Fantasy Expo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię