Strona głównaWiadomościFar Cry 5 da się ukończyć w… 10 minut

Far Cry 5 da się ukończyć w… 10 minut

Chociaż Far Cry 5 to gra przewidziana na wiele godzin rozgrywki, to okazuje się, że da się ją ukończyć w zaledwie 10 minut. Trzeba tylko zdecydować się na wariant pacyfistyczny.

Zanim zaczniecie czytać dalszą część tekstu, uprzedzam, że zawiera on spoilery fabularne. Co prawda chodzi o kilka pierwszych minut gry, więc nie zdradzają zbyt wiele, ale jednak kilka osób może nie chcieć wiedzieć nawet tego.

Jak ukończyć grę w 10 minut? W Far Cry 5 przenosimy się do hrabstwa Hope County w stanie Montana, gdzie panuje kult religijny pod wodzą Josepha Seeda. Naszym celem jest aresztowanie złoczyńcy. Zamiast wybierać wersję siłową, możemy odczekać chwilę, aby szeryf zdecydował się wycofać funkcjonariuszy. Wtedy religijny fanatyk odda się w nasze ręce bez rozlewu krwi. Całość możecie zobaczyć na materiale wideo serwisu Eurogamer:

[you tube= N24xaM5-3FQ]

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ubisoft w podobny sposób puszcza oczko do graczy. Na podobny krok można było zdecydować się w Far Cry 4. Tam również wystarczyło poczekać w odpowiednim momencie na Pagana Minę, aby ukończyć grę w kilka minut. Jak podobają się Wam się takie zakończenia?

Źródło: Eurogamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię