Strona głównaWiadomościFar Cry 5 zostało opóźnione i to bardzo dobrze. Ubisoft idzie po...

Far Cry 5 zostało opóźnione i to bardzo dobrze. Ubisoft idzie po rozum do głowy

Firma Ubisoft oficjalnie poinformowała, że gra Far Cry 5 zadebiutuje miesiąc później niż planowano. Nie są znane dokładne przyczyny takiej decyzji, ale możemy mieć pewne podejrzenia.

Początkowo Far Cry 5 miał zadebiutować na PC-tach (no i tych słabych konsolach) w lutym 2018 roku. Nowa data premiery to końcówka marca, a dokładnie to 27 dzień tego miesiąca. Wtedy gra powinna pojawić się w wersji pudełkowej na sklepowych półkach na całym świecie oraz w licznych sklepach internetowych w wydaniu cyfrowym.

Firma Ubisoft nie podała powodów takiej decyzji, ale patrząc na ostatnie poczynania Francuzów, możemy mieć pewne podejrzenia. Ich ostatni, duży hit – Assassin’s Creed: Origins – również został opóźniony o miesiąc. Ten czas został przeznaczony na dopracowanie gry. Było to strzałem w dziesiątkę. Assassin’s Creed sprzedaje się bardzo dobrze. Teraz najprawdopodobniej to samo planowane jest w przypadku Far Cry 5. Trudno takiej decyzji nie pochwalać. W końcu Francuzi uznali, że warto wydawać dopracowane produkcje, a nie wersje beta, a czasami nawet i alpha.

[you tube=7d9cu_dmQ0c]

Za kilka dni – 15 grudnia – zaprezentowane mają być nowe materiały z gry, w tym najprawdopodobniej zwiastun. Warto w tym miejscu przypomnieć, że akcja Far Cry 5 będzie dziać się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w stanie Montana. W grze staniemy naprzeciw antyrządowej sekty religijnej.

Źródło: Guru3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię