Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 zawiera ukryty detal - wzmiankę o kocie jednego z...

Far Cry 6 zawiera ukryty detal – wzmiankę o kocie jednego z twórców

Jeden z twórców Far Cry 6 zdradził, że w grze pojawiło się wspomnienie jego niedawno utraconego kota.

W ciągu kilku ostatnich dni, które minęły od premiery Far Cry 6, gracze znajdują tam mnóstwo sekretów i ukrytej zawartości. Jak można oczekiwać po grze z otwartym światem, stworzonej przez Ubisoft, FC6 ma mnóstwo detali wizualnych. Jednak niektóre z sekretów są nieco bardziej osobiste – jak jeden z tych ujawnionych niedawno przez jednego z deweloperów.

Zobacz: Pierwsze recenzje Far Cry 6 zapowiadają solidną produkcję

Gracze łatwo zapominają jak bardzo deweloperzy są zaangażowani w powstawanie gry. W historii elektronicznej rozrywki co najmniej kilka gier zawierało odniesienia do zespołu twórców – na przykład easter egg w Borderlands 3 ze zdjęciem twórców na ścianie. Natomiast jeden z sekretów FC6 odnosi się do konkretnego członka zespołu.

Tim Timmins, były reżyser gry podzielił się historią swojego kota, Totoro, który odszedł w trakcie gdy powstawała gra. Jako sposób na trwałe upamiętnienie zwierzaka, zespół umieścił w grze fragmenty graffiti, rozrzucone po całej Yarze, na których znajduje się podobizna właśnie Totoro, śpiący z drugim kotem Tima, Yoshim.

W grze prawdopodobnie znajdziemy jeszcze mnóstwo podobnych szczegółów związanych z osobistymi historiami zespołu twórców. Jesteśmy ciekawi co uda się odkryć graczom w nadchodzących tygodniach. Wielu odkryło już na przykład drugie, ukryte zakończenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameRant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię