Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 – nieoczekiwanie DLC Vaas zostanie wydane w przyszłym tygodniu

Far Cry 6 – nieoczekiwanie DLC Vaas zostanie wydane w przyszłym tygodniu

Ubisoft poinformował, że DLC wprowadzający Vaasa do Far Cry 6 będzie miał swoją premierę już w przyszłym tygodniu. Będzie to pierwszy dodatek typu rougelike.

Zgodnie z komunikatem prasowym DLC, w którym aktor Michael Mando powraca do roli kultowego złoczyńcy zostanie wydany 16 listopada i będzie dostępny w ramach przepustki sezonowej. W przeciwieństwie do głównej gry fabularnej Far Cry 6, DLC będzie opierało się na zasadach rougelike, czyli rozgrywkę zgiń i próbuj ponownie.

Zobacz: GTA Trilogy – do sieci wyciekło 30 minut gameplay, gracze nie są zachwyceni

Grę zaczynamy z pistoletem po drodze zbierając ulepszenia oraz starając się zgłębić psychikę Vaasa. Ubisoft twierdzi, że fani dostaną wyjątkową okazję, aby lepiej zrozumieć przeszłość oraz osobiste demony motywujące Vaasa, co ma zapewnić intensywna akcja oraz sposób przedstawienia historii.

DLC Vaas będzie pierwszą z trzech epizodycznych przygód, z których każda ma skupiać się na innym złoczyńcy z Far Cry. W pozostałych dwóch bohaterami będzie Pagan Min z Far Cry 4 oraz Jospeh Seed z Far Cry 5. Ich premiera to kolejno styczeń i marzec 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię