Strona głównaGryAktualnościGTA Trilogy – Rockstar usunął niektóre kody z powodów technicznych

GTA Trilogy – Rockstar usunął niektóre kody z powodów technicznych

Rockstar poinformował, że ze względów technicznych z odświeżonych wersji GTA zostały usunięte niektóre z kodów. Nie będzie zatem możliwości w pełni swobodnego grania dla zabawy.

Wraz z premierą GTA: The Trilogy Rockstar potwierdził, że usunął niektóre z kodów z gry z powodów technicznych. Nie jest jednak jasne, które z nich zostały usunięte. Jak czytamy w oświadczeniu producenta Richa Rosado:

Właściwie musieliśmy usunąć kilka [kodów – red.] z powodów technicznych, niektóre rzeczy, które nie działały dobrze w bazie Unreal. Ale właściwie to zostawię. Jest trochę zabawy z odkrywaniem. Nie mówię ani plus, ani minus, ale wolę nie iść na skróty od razu do napisów końcowych.

Pomimo tego, że niektóre kody z gry zostały usunięte to Rosado sugeruje, że mogły pojawić się inne. Chociaż kody z pewnością dodają nieco więcej chaosu do zabawy to należy zauważyć, że ich używanie blokuje możliwość zdobywania trofeów.

Zobacz: GTA Trilogy – do sieci wyciekło 30 minut gameplay, gracze nie są zachwyceni

Z innych wiadomości dotyczących odświeżonej trylogii, Rockstar podał niedawno pełną listę utworów jakie znajdą się w remasterach. Wydawca potwierdził, że usłyszmy każdą z 29 oryginalnych stacji radiowych. Niestety nie usłyszymy w nich części utworów takich jak Bille Jean – Michaela Jakcsona z powodu wygaśnięcia licencji. Reszta utworów będzie z kolei odtwarzana w jakości 16-bit 44 Hz i w technologii 5.1.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię