Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 - mamy nowe informacje o grze, w tym datę...

Far Cry 6 – mamy nowe informacje o grze, w tym datę premiery

Czekaliście na informacje o Far Cry 6? Ubisoft podzielił się z graczami nowym materiałem, a co chyba najważniejsze – datą premiery.

Nowy, tym razem oficjalny (po serii przecieków) materiał z Far Cry 6 prezentuje fragmenty fabuły, która toczy się w ogarniętej wojną Yarze. Gracz zostanie postawiony przed zadaniem pomocy w walce tamtejszej ludności z panującym nimi dyktatorem. Głównych wrogów będzie tak właściwie dwóch – dyktator i jego syn. W roli dyktatora zobaczymy Giancarlo Esposito. Gracz będzie mógł na początku wybrać czy chce wcielić się w rolę kobiety czy mężczyzny, a z czasem otrzyma możliwość personalizacji prowadzonej przez siebie postaci.

Zobacz: Far Cry 6 – Ubisoft zaprasza na pokaz rozgrywki. Premiera coraz bliżej

Prezentacja pełna była ciekawych smaczków – jak na przykład bardzo nietypowe modele broni i akcesoria, którymi może posługiwać się nasz bohater (lub bohaterka). Jakie to przedmioty? Tego Wam nie zdradzimy, zobaczcie na poniższym materiale (niestety, pierwsze 30 minut to jedynie odliczanie):

Polski dubbing:

Postać:

Gra pojawi się 7 października tego roku na PC, Xbox One i PlayStation 4, z darmowymi aktualizacjami do Xboxa Series X/S i PlayStation 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceUbisoft
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię