Strona głównaGryAktualnościMetroid - nowa gra z serii powinna pojawić się jeszcze w tym...

Metroid – nowa gra z serii powinna pojawić się jeszcze w tym roku

Dopiero co pisaliśmy o tym, że przyszłość nowej gry Metroid jest mocno niepewna. Rzeczywistość szybko zweryfikowała doniesienia – co prawda póki co chodzi o plotki, ale zawsze jest w nich ziarno prawdy.

Od lat krążą plotki o tym, że Nintendo ma asa w rękawie, w postaci nowej gry Metroid, w stylu 2D. Jednak do tej pory nie doczekaliśmy się żadnych nowych, oficjalnych doniesień na ten temat. Jednak możemy być bliżej potwierdzenia niż to się wszystkim wydaje – plotki potwierdza osoba z branży.

Emily Rogers, która do tej pory informowała już o wielu tajemnicach Nintendo, spekuluje, że nowy Metroid pojawi się we wrześniu lub październiku tego roku. Bazuje na fakcie, że w listopadzie mają się pojawić dwie inne gry Nintendo – Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl. O ile dokładny miesiąc premiery jest zaledwie spekulacją, o tyle premiera nowego Metroida jeszcze w tym roku to dla Emily Rogers “pewniak”.

Nintendo ma się pojawić na tegorocznym E3, gdzie można się spodziewać co najmniej kilku ogłoszeń, w typowym dla Direct stylu. Jeśli informacje podawane przez Emily Rogers są prawdziwe, nowy Metroid powinien być jedną z takich gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię