Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 na nietypowym, nieoficjalnym zwiastunie

Far Cry 6 na nietypowym, nieoficjalnym zwiastunie

Far Cry 6 czai się już na horyzoncie, a fani serii zacierają ręce. I mają ku temu powody – sama obecność Giancarlo Esposito jako głównego złego zapowiada emocje.

W ramach podkręcania emocji w oczekiwaniu na Far Cry 6, ludzie z Unit Image zmontowali specjalny film w stylu “behind-the-scenes”, który pokazuje jak powstaje gra. Unit Image to studio zajmujące się animacjami 3D, specjaliści od CGI i efektów specjalnych w trailerach gier, reklamach, a nawet filmach. Cały zespół z ogromną pasją podchodzi do swojego rzemiosła, co widać w opisywanej produkcji.

Zobacz: Far Cry 6 – uwaga na fałszywe e-maile zachęcające do udziałów w testach

W zmontowanych ujęciach możemy zobaczyć Giancarlo Esposito jako Antona Castillo – zarówno jako postać 3D, jak i we fragmentach z sesji motion-capture. A trzeba przyznać, że produkcja Unit Image ma wysoko zawieszoną poprzeczkę – już od początku trailery Far Cry 6 zachwycały jakością wykonania CGI – od żywych kolorów do oszałamiających detali postaci – gra wygląda jak gigantyczny krok naprzód w serii Ubisoftu. 

Może ten film nie jest dokładnie tym, na co liczyli gracze, ale wciąż warto spojrzeć na proces powstawania gry. Trzeba z sobą zgrać tyle szczegółów, tyle można przeoczyć – nawet najdrobniejsze detale mogą być fascynujące.

Gra póki co nie ma daty wydania – tym bardziej, że zaliczyła już jedno opóźnienie – pierwotnie miała się pojawić 18 lutego. Według najnowszych przecieków może to być dowolny moment od teraz do 22 marca przyszłego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię