Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 – uwaga na fałszywe e-maile zachęcające do udziałów w...

Far Cry 6 – uwaga na fałszywe e-maile zachęcające do udziałów w testach

Ubisoft ostrzega graczy przed fałszywymi e-mailami zachęcającymi do wzięcia udziału w testach beta nadchodzącego Far Cry 6. Link w wiadomości prowadzi do zainfekowanej wirusem strony.

W poście na Twitterze Ubisoft potwierdził informacje przekazane przez YouTubera theRadBard o tym, że zapowiedź testów beta Far Cry 6 była oszustwem. Kliknięcie w przesłany link powoduje zainstalowanie wirusa, który obserwuje każdy nasz ruch na komputerze.

Zobacz: Splatoon 3 zadebiutuje na Nintendo Switch w 2022 roku

Jak napisał Ubisoft:

Możemy potwierdzić, że wiadomość e-mail dotycząca dostępu do wersji beta FC6 jest próbą wyłudzenia informacji. Zostało to zgłoszone. Nie odpowiadaj, jeśli otrzymałeś tę wiadomość e-mail lub podobny. Dziękuję za zgłoszenie.

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja gdy gracze dostają wiadomości zachęcające do udziału w fałszywych testach jakiejś gry. Podobna sytuacja miała miejsce w lipcu zeszłego roku gdy CD PRjekt musiał ostrzegać przed fałszywymi zaproszeniami do testów Cyberpunk 2077.

Far Cry został zapowiedziany w lipcu 2020 roku. Premiera miała odbyć się 18 lutego na PS5, PS4, PC, Xbox Series, Xbox One. Ostatecznie została przeniesiona na bliżej nieokreślony dzień w 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię