Strona głównaGryAktualnościPowstaje gra Szybcy i Wściekli. Tworzą ją twórcy Project Cars

Powstaje gra Szybcy i Wściekli. Tworzą ją twórcy Project Cars

Jeśli jesteście fanami Szybkich i Wściekłych, to na pewno ucieszy Was informacja, że powstaje gra w filmowym uniwersum. Zobaczymy w niej największe gwiazdy kolejnych części w tym Vina Diesela oraz Michelle Rodriguez. Premiera za pół roku.

Fast & Furious Crossroads, to tak dokładnie nazywa się gry Szybcy i Wściekli, przygotowywana jest z myślą o PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W produkcji zobaczymy między innymi postacie grane przez Vina Diesela (Dom), Michelle Rodriguez (Letty) oraz Tyrese’a Gibsona (Roman). Premiera zaplanowana jest na maj 2020 roku. W tym samym miesiącu do kin trafi kolejna część filmowej sagi.

Fast & Furious Crossroads tworzone jest przez Slightly Mad Studios, czyli twórców Project Cars. Z zapowiedzi wynika, że znajdziemy w niej tryb dla pojedynczego gracza z autentyczną historią, naładowany postaciami, gadżetami, samochodami i ciągłą akcją w stylu kinowym. Nie zabraknie też trybu multiplayer, ale tutaj nie znamy żadnych szczegółów. W singleplayer zobaczymy kilku dodatkowych aktorów, którzy do tej pory nie pojawiali się w filmach, np. Sonegua Martin-Green (The Walking Dead oraz Star Trek: Discovery) oraz Asia Kate Dillon (John Wick 3).

Warto przypomnieć, że Slightly Mad Studios zostało niedawno kupione przez Codemasters.

Fast & Furious Crossroads – trailer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię