Advertisement
Strona głównaGryAktualnościRuined King: A League of Legends Story, czyli RPG w świecie LoL-a

Ruined King: A League of Legends Story, czyli RPG w świecie LoL-a

W trakcie The Game Awards 2019 zapowiedziano nową grę w uniwersum League of Legends. Będzie to turowa produkcja RPG dla pojedynczego gracza, która ma skupiać się na ciekawej fabule. Jednym z głównych bohaterów będzie prawdopodobnie Thresh.

Już przed The Game Awards 2019 pojawiały się pogłoski na temat gry singleplayer w uniwersum League of Legends. Na samej imprezie zostały one potwierdzone za sprawą zapowiedzi Ruined King: A League of Legends Story, które tworzone jest przez Airship Syndicate, a wydane zostanie przez Riot Forge.

Twórcy gry opublikowali też krótkie wideo, które niestety nie mówi nam zbyt wiele. Miłośnicy League of Legends na pewno błyskawicznie rozpoznali głos Thresha, czyli jeden z postaci z gry. Na trailerze możemy też zobaczyć fragment jego lampy oraz więzione w niej dusze. Na tej podstawie możemy wywnioskować, że Thresh będzie jedną z kluczowych postaci. Być może to właśnie on jest tytułowym „zrujnowanym królem”.

Zobacz: Riot Games pracuje aż nad 6 nowymi grami

Z opisu na YouTubie dowiadujemy się natomiast, że Ruined King: A League of Legends Story to turowa gra RPG, która skupia się na przedstawionej historii. Gra szykowana jest na PC oraz konsole, ale data premiery nie jest jeszcze znana.

Ruined King: A League of Legends Story – trailer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię