Strona głównaGryAktualnościFIFA 20 - gracz odpadł z turnieju bo gra nie uznała prawidłowo...

FIFA 20 – gracz odpadł z turnieju bo gra nie uznała prawidłowo strzelonej bramki

FIFA 20 nowym Falloutem 76? Można tak pomyśleć, jak się popatrzy na zamieszanie wokół najnowszej odsłony piłki od EA Sports. I ciągle pojawiają się nowe afery.

Tym razem chodzi o sytuację jaka wydarzyła się w trakcie północnoamerykańskich kwalifikacji do FUT 20 Champions Cup Stage V. Jego LA Galaxy stanęło przed koniecznością rozstrzygania spotkania w rzutach karnych, które były równie wyrównane co całe spotkanie. Gdy przyszło do ostatniej kolejki, a nasz bohater (Giuseppe Guastella) przystąpił do wykonywania swojego strzału… gra nie zaliczyła mu poprawnie zdobytej bramki. Sami zobaczcie:

Żeby było bardziej kuriozalnie, admini turnieju podtrzymali absurdalną “decyzję” gry, mimo, że na filmie doskonale widać, że bramka powinna zostać uznana. Zresztą to nie pierwszy problem Giuseppe z FIFA 20. Gracz wcześniej skarżył się, że kwalifikacje zostały przeniesione (i to na niedzielę) z powodu ataków na serwery.

A na dokładkę EA poprosiło Twitch o zbanowanie konta Kurta “Kurta0411” Fenecha, który niedawno dostał dożywotniego bana na turnieje EA Sports. Twitch zaś przychylił się do prośby twórców gry.

I jak tu szanować taką grę?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię