Strona głównaGryAktualnościFIFA 20 wprowadzi przepustki sezonowe w trybie Ultimate Team?

FIFA 20 wprowadzi przepustki sezonowe w trybie Ultimate Team?

FIFA Ultimate Team to tryb, który jest jednocześnie najpopularniejszy w hitowej grze piłkarskiej i zarazem budzi największe wątpliwości. W najnowszej odsłonie dojdą kolejne, bo EA Sports prawdopodobnie wprowadzi do FIFY 20 przepustki sezonowe.

Nie jest to jeszcze informacja oficjalna, ale według plotek jest bardzo prawdopodobna. EA Sports ma szykować graczom małą niespodziankę w trybie FIFA Ultimate Team w postaci przepustek sezonowych. Te mają trwa od 6 do 8 tygodni i wprowadzi do gry nowe, czasowe zadania – dzienne, tygodniowe, a nawet sezonowe.

Szczegóły nie są jeszcze znane, ale za zadania gracze mają otrzymywać nagrody w postaci paczek lub nawet graczy do odblokowania. Do wykonania mają być też dłuższe zadania, które mogą zająć graczom nawet tydzień lub miesiąc. Wszystko po to, aby na jak najdłużej przyciągać graczy do monitorów i telewizorów w FIFA 20.

Zobacz: FIFA 20 – wymagania sprzętowe na PC

Oczywiście zadania dniowe czy tygodniowe już wcześniej były w FIFIE, ale w nowej części mają być dostępne w ramach przepustki sezonowej, która – prawdopodobnie – będzie płatna. Nie znamy dokładnych kosztów, ale na tej podstawie możemy wywnioskować, ze nagrody też będą lepsze. Nie wiem tylko czy podoba mi się pomysł wydawania kolejnych pieniędzy. Gra już w tym momencie jest mocnym pay2win. A co Wy myślicie na ten temat?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię