Strona głównaGryAktualnościFIFA 20 – wszyscy chcą mieć giganta w drużynie

FIFA 20 – wszyscy chcą mieć giganta w drużynie

FIFA 20 od momentu premiery ma pewien problem w trybie ulicznym Volta. Gracze spotykali giganta, którego potem werbowali do drużyny. Okazuje się, że coraz więcej graczy ma go w drużynie, a EA nie potrafi sobie z tym poradzić.

Nie wiadomo skąd wziął się zawodnik o nadnaturalnym wzroście. Pojawiał się już 2019 roku, co zarejestrowano na różnych filmach. Mechanizm Volta pozwala po wygranym meczu zwerbować dowolnego zawodnika z drużyny przeciwnej. Gracze zaczęli wiec wybierać zawodnika o wzroście 2,5 metra. W ten sposób coraz więcej graczy przyjmowało go do drużyny, przez co uszkodzony model rozprzestrzenia się niczym wirus, bo przegrany zespół nie traci zawodnika.

Encountered a giant in Volta from FIFA

Pomimo tego, że statystyki wysokiego gracza nie są nadzwyczajne, a wręcz słabe (65 punktów) to doskonale sprawdza się na bramce. Taka sytuacja sprawia, że balans rozgrywki jest mocno zachwiany. EA jednak nadal nie potrafi uporać się z problemem. Fifa 21 za to już będzie wolna od tego błędu.

Gave Volta a try just before fifa 21. WTF is this lmao from FIFA

Zobacz: RTX 3090 – zaskakujące wyniki testów najmocniejszej karty z rodziny 3x

Jako ciekawostka, najwyższym człowiekiem świata był Robert Wadlow, który miał 272 cm i ważył blisko 200 kg. Niestety zmarł w wieku 22 lat w wyniku zapalenia pęcherza w kostce spowodowanego noszeniem szyn ortopedycznych. Wadlow nie czół bólu przez co nie zauważył infekcji, która doprowadziła do śmierci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię