Strona głównaGryAktualnościFIFA 21 pozwoli Wam śledzić ile wydaliście na grę

FIFA 21 pozwoli Wam śledzić ile wydaliście na grę

EA wydało dokumentację nowej aktualizacji FIFA 21. Znajduje się tam wzmianka o FIFA Playtime, które ma śledzić ile gracie i wydajecie na grę.

Nie wiadomo dokładnie jeszcze czym jest i jak działa nowe narzędzie, ale potwierdzono już, że ma pozwolić graczom na śledzenie i nałożenie sobie limitu na to ile pieniędzy wydajemy i ile czasu spędzamy z grą. FIFA Playtime ma być dostępne nie tylko z poziomu menu głównego, ale też FIFA Ultimate Team i Volta Football. Z narzędzia będą mogli też oczywiście korzystać rodzice.

FIFA 21 EA Sports

Jeśli chodzi o nakładanie limitów to w grze będzie można między innymi określić ile meczy chcemy rozegrać, ile FIFA Points chcemy kupić w sklepie czy ile paczek FUT chcemy otworzyć. FIFA Playtime ma też kontrolować komunikację w sieciach społecznościowych czy dostęp do gier bazując na ich ograniczeniach wiekowych.

Zobacz: FIFA 21 sprzedała więcej wersji cyfrowych niż pudełkowych

Nic nie wskazuje natomiast na to, by narzędzie kontrolowało wydatki w prawdziwej walucie, ale systemu ponoć nie da się oszukać, kupując monety czy punkty poza grą. Nowa funkcja powinna być aktywna dla graczy PC już dzisiaj, natomiast dla konsolowców za tydzień, 17 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię