Strona głównaGryAktualnościFIFA 22 - nowa aktualizacja osłabia bramkarzy

FIFA 22 – nowa aktualizacja osłabia bramkarzy

Podczas gdy EA walczy o utrzymanie nazwy swojej serii gier, deweloperzy FIFA 22 pokusili się o pierwsze nerfy.

Weterani serii są pewnie przyzwyczajeni do takiego rozwoju wydarzeń. Co roku niemalże wychodzi nowa FIFA, prezentuje jakiś charakterystyczny gameplay, a potem nadchodzi pierwsza aktualizacja, która wprowadza dodatkową rewolucję.

Zobacz: Destiny 2 – Darmowe wydarzenie Święto utraconych powraca!

Nie wiemy jeszcze, czy dokładnie tak wygląda sytuacja w przypadku ostatniego patcha. Możemy jednak spodziewać się sporych zmian w gameplayu, sądząc po długości patch notesów. Usprawnione zostało zachowanie obrońców, animacje bramkarza oraz setki innych, drobnych zmian.

Głównym bohaterem tej aktualizacji jest jednak bez wątpienia nerf bramkarzy. Był to jeden z najpopularniejszych zarzutów społeczności w kierunku nowej Fify. Po roku bezsilnych bramkarzy w poprzedniej odsłonie, EA zrobiło kilka kroków do przodu i zrobiło z ich niemalże mur. Po tej aktualizacji trzeba będzie jeszcze raz przetestować umiejętności bramkarzy i sprawdzić, jak wiele zmieniło się w praktyce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię