Strona głównaGryAktualnościFIFA 22 z pakietem przedmiotów z motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

FIFA 22 z pakietem przedmiotów z motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Startują wydarzenia związane z kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedno z nich znajdziecie w grze FIFA 22.

To chyba pierwszy przypadek, kiedy wieść o kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiła do Electronic Arts i EA Sports. FIFA 22 otrzymała bowiem pakiet przedmiotów związanych z WOŚP – oczywiście w ramach FIFA Ultimate Team. W pakiecie gracze znajdą między innymi strój zespołu oraz mniejsze elementy graficznej z motywem WOŚP – herb, tifo i motyw stadionowy.

FIFA 22 WOŚP

Nie liczcie jednak, że przedmioty zyskacie “za nic”. Z przedmiotami powiązane są trzy zadania w trybie Squad Battles oraz Division Rivals: rozegranie ośmiu spotkań na poziomie “zawodowiec”, zaliczenie sześciu asyst pomocnikiem oraz strzelenie gola w czterech spotkaniach na poziomie co najmniej nowicjusz. Na wykonanie zadań mamy nałożony limit czasowy – tydzień.

Zobacz: Electronic Arts rozdaje kolejne dodatki do Battlefieldów

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze w ramach wsparcia dla okulistyki dziecięcej. Pieniądze można m.in. wpłacić online.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię