Strona głównaGryAktualnościPrzejście Elden Ring zajmie 30 godzin

Przejście Elden Ring zajmie 30 godzin

Premiera Elden Ring zbliża się wielkimi krokami. Zaczynamy więc poznawać coraz więcej szczegółów dotyczących tej gry.

Elden Ring jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Bardzo wielu graczy postawi ją na podium, tuż obok Horizon Forbidden West czy God of War Ragnarok.

Zobacz: Nie powinniśmy liczyć na premierę Dragon Age 4 w tym roku

Twórcy gry pojawili się ostatnio podczas Taipei Game Show. W pewnym momencie padło oczywiście pytanie o to, jak długo zajmie przejście nowej produkcji FromSoftware. Producent Yasuhiro Kitao powiedział, że powinno zająć to ok. 30 godzin.

Liczba godzin spędzonych w grze zależy jednak od wielu czynników. Przede wszystkim, drogi obranej przez samego gracza. To właśnie główna droga ma zająć te 30 godzin. Do celu można dojść na wiele różnych sposobów i na niektórych z nich spędzimy więcej czasu. Kitao dodał również, że stworzyli bardzo dużą produkcję. Na graczy ma czekać content na kolejnych kilkadziesiąt godzin.

Elden Ring nie różni się pod względem długości od poprzednich gier FromSoftware. Dark Souls doskonale pokazują, że w tego typu produkacj można spędzić setki godzin.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię