Strona głównaWiadomościAkcesoriaFigurki, które powiesisz na choince!

Figurki, które powiesisz na choince!

Nowa kategoria produktów Good Loot. Postaw na półce lub zawieś na choince dzięki doczepianemu łańcuszkowi.

Kolekcjonerskie figurki Good Loot to autorskie modele wykonane z winylu o wysokości 10 cm, przedstawiające kultowe postacie z gier wideo. Modele odznaczają się unikalnym i spójnym stylem, podkreślającym wyjątkowość kolekcji. Jednocześnie dzięki opcjonalnej zawieszce na głowie figurka może doskonale pełnić rolę bombki bożonarodzeniowej, zaś wykonanie z winylu gwarantuje wysoką jakość i lekkość figurki.

Wśród dostępnych modeli znajdują się Geralt z Rivii, Johnny Silverhand z gry Cyberpunk 2077, Eivor z Assassin’s Creed oraz Vault Boy z serii gier Fallout. Figurki zawierają najważniejsze elementy postaci, charakterystyczne ubrania, fryzury i artefakty. Dzięki zastosowaniu tej samej formy początkowej dla każdej postaci, wszystkie figurki tworzą spójną kolekcję.

Więcej informacji na temat figurek znajdziesz na https://www.goodloot.eu/figurki

Jednocześnie informujemy, że w sprzedaży pojawiły się także nowości z uniwersum Wiedźmina, w tym brelok z mieczem Ciri, kubek termoaktywny z wiedźmińskimi znakami czy skarpetki z wilkiem. Nowości, jak i wszystkie produkty, znajdziesz na www.goodloot.pl

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie Good Loot znajdziecie popularne marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout czy Assassin’s Creed oraz epickie i kultowe światy fantasy i SF. Good Loot oferuje również kolekcję puzzli o wyjątkowej i bardzo różnorodnej tematyce. Od motywów z najlepszych gier wideo, przez popularne komiksy, aż po obrazy polskich i światowych artystów. Wszystkie łączy najwyższa jakość i oryginalny styl.

Artykuł powstał we współpracy z Good Loot.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię