Strona głównaGryMighty Fight Federation oraz Jitsu Squad za darmo

Mighty Fight Federation oraz Jitsu Squad za darmo

W ten czwartek Epic games proponuje graczom dwa tytuły za darmo. Mighty Fight Federation oraz Jitsu Squad to typowi przedstawiciele automatowych mordobić.

Jitsu Squad to czteroosobowa gra kooperacyjna inspirowana bijatyką Marvel vs Capcom. Kreskówkowa grafika i mechanika rozgrywki jak w Streets of Rage i Final Fight, ale z szybkością i intensywnością gier walki, takich jak Marvel vs. Capcom II, Dragonball FighterZ i Super Smash Bros. Tym razem jednak nie będzie potrzeba worka monet do wrzucania w automat arcade w wypożyczalni kaset VHS, bo tytuł dostajecie całkowicie za darmo. Dostępny jest TUTAJ.

Mighty Fight Federation to kolejne mordobicie na arenach. Zmierz się z przeciwnikami 1 na 1, walcz drużynowo lub przeciwko innym graczom online. Mighty Fight to powrót do klasycznych walk na arenie 3D, ale z naciskiem na fundamenty gier walki. Wybieraj z listy postaci, z których każda posiada unikalne i rozbudowane kombosy. Wykorzystaj mechanikę Hype’a, aby się ustawiać, wykonywać uniki, kontrować i przechytrzać wrogów. Mighty Fight rzuca nowe spojrzenie na gatunek, oparty na rywalizacji znanej z gier imprezowych.

Tytuł pobierzecie wchodząc TUTAJ.

Obie gry możecie dodać do kolekcji Epic do przyszłego czwartku do godziny 17. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię