Strona głównaWiadomościRozrywkaPierwszy trailer filmu Joker. To nie będzie wesoła historia

Pierwszy trailer filmu Joker. To nie będzie wesoła historia

W sieci pojawił się pierwszy trailer filmu Joker. Scenarzyści postawili na opowiedzenie nietypowej historii złoczyńcy.

Joker to jeden z najbardziej znanych przeciwników Batmana i jednocześnie jedna z najstarszych postaci, które pojawiły się w komiksach o Człowieku Nietoperzu. Na kartach komiksów pojawił się w 1940 roku.

Zobacz:  Nowy Batman jednak powstanie, ale już bez Bena Afflecka

Historia Jokera jest tak naprawdę nie do końca znana. Za najbardziej powszechną uznaje się tą, która pojawiła się też w filmie Batman z 1989 roku, kiedy to w jego rolę wcielił się Jack Nicholson. Według niej, po napadzie na bank, goniony przez Batmana, wpadł do kadzi z chemikaliami, która zabarwiła jego skórę na biały kolor, a włosy na zielono.

W grach i filmach pojawia się wiele alternatywnych historii Jokera. Jego uśmiech miał powstać np. w wyniku nacięć zrobionych przez ojca, albo też zrobił je sam tylko po to, aby uśmiechać się do chorej żony.

W filmie, który na ekranach kin zadebiutuje 4 października, zobaczymy jeszcze inną historię, w której ważną rolę odegra matka Jokera. W jego rolę wcieli się Joaquin Phoenix, a w filmie zobaczymy też Roberta De Niro. Więcej na temat fabuły powie Wam poniższy zwiastun.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię