Strona głównaWiadomościRozrywkaNowy Batman jednak powstanie, ale już bez Bena Afflecka

Nowy Batman jednak powstanie, ale już bez Bena Afflecka

Warner Bros ujawniło datę premiery kolejnego filmu o przygodach Batmana. W kolejnej produkcji na ekranach zobaczymy już dziewiątego aktora wcielającego się w postać mrocznego rycerza. Szczegóły poniżej.

Kolejny film pod tytułem, a jakże by inaczej „Batman” skupi się losach młodszego Bruce’a Wayne’a. Tym razem będziemy mieli okazję poznać szpiczastouchego mściciela, jako doskonałego detektywa, o czym filmy rzadko wspominają.

Zobacz: Batman Arkham Crisis – nowa gra z Nietoperzem jeszcze w tym roku?

Pierwotnie w filmie główną rolę miał zagrać Benn Affleck, którego w roli Batmana zobaczymy w drugiej części Ligi Sprawiedliwości. Miał on również zajmować się reżyserią filmu. W Lutym 2017 ogłosił jednak, że za oprawę reżyserską będzie odpowiadał Matt Reeves. Teraz wiemy również, że nie będzie odgrywał również roli Batmana.

Warner Bros dodało, że jest to częściowo spowodowane tym, że Batman opowiada historię dużo młodszego Bruce’a Wayne’e, niż miał okazję odgrywać Affleck. Nowa opowieść nie będzie oparta na komiksach Franka Millara, Batman: Year One. Affleck pisał scenariusz do Batmana wraz z Geoffem Johnsem z DC i chociaż ciężko nad nim pracował wiedział, że nie jest odpowiednim aktorem do głównej roli w tym filmie. Rozwojem scenariusza zajmuje się obecnie Reeves, a w międzyczasie trwają poszukiwania kolejnego Batmana. Reeves powinien doskonale sprawdzić się, jako reżyser filmu, w jego dorobku możemy znaleźć takie tytuły jak Let Me In, Cloverfield, Dawn of the Planet of the Apes i War for the Planet of the Apes.

Zobacz: Nad Cyberpunk 2077 pracuje już ponad 400 osób

Premiera filmu Batman zapowiedziana jest na 25 czerwca 2021.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię