Strona głównaWiadomościRozrywkaFilm w świecie Minecrafta przesunięty... o 3 lata

Film w świecie Minecrafta przesunięty… o 3 lata

Niektórzy pewnie zdążyli już zapomnieć, że taka produkcja miała w ogóle powstać.

Kolejnym krokiem w podbijaniu świata przez Minecrafta jest bez wątpienia Hollywood. Skoro mamy już książki z poradami, a w branży gier wideo kwadratowy świat wciąż radzi sobie rewelacyjnie, przyszedł czas przenieść Minecrafta na ekrany kin. Wygląda jednak na to, że Hollywood będzie musiało uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz: Aż trudno w to uwierzyć, ale Minecraft z Path Tracingiem wygląda rewelacyjnie

Niedługo po tym, jak Variety informowało o dołączeniu Petera Solletta w roli reżysera, dowiedzieliśmy się, że premiera filmu ma nastąpić dopiero 4 marca 2022 roku.

W oświadczeniu na oficjalnej stronie Minecrafta dostaliśmy informację o dosyć pokaźnym opóźnieniu oraz krótki opis fabuły. Grupa znajomych dowodzona przez nastoletnią dziewczynę ma ruszyć w ekscytującą przygodę w celu uratowania swojego świata przed Ender Dragonem. Autor po raz kolejny podziękował za wsparcie społeczności, wspomniał o współpracy z Warner Bros. oraz zapewnił wszystkich, że film jest teraz w dobrych rękach.

Sukces Minecrafta na rynku gier wideo trwa w najlepsze, ale na podbój reszty świata będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię