Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 14 - darmowy trial wraca 22 lutego

Final Fantasy 14 – darmowy trial wraca 22 lutego

Gracze będą mogli wreszcie sprawdzić Final Fantasy 14 za darmo. Już jutro gra z powrotem zacznie oferować darmowy okres próbny.

Free Trial był jest częścią Final Fantasy 14 od wielu lat. Zanim gracze zaczną płacić miesięczną subskrypcję, mogą spędzić miesiąc w MMORPG Square Enix za darmo. Przez ten czas dostępnych jest do przejścia parę dodatków, których przejście pozwala podjąć świadomą decyzję odnośnie dalszej gry.

Zobacz: Metro Exodus sprzedał ponad 6 milionów kopii

Okres próbny zniknął niedługo po debiucie ostatniej ekspansji Endwalker. Gra cieszyła się ogromną popularnością, bowiem tym razem wielu fanów World of Warcraft zdecydowało się dać szansę konkurencji. Gracze godzinami stali w kolejkach, sytuacja się nie poprawiała i Square Enix było zmuszone wstrzymać sprzedaż FFXIV.

Od premiery Endwalkera minęły już ponad trzy miesiące i stan serwerów zaczyna najwyraźniej wracać do normy. Naoki Yoshida, Game Director FFXIV, poinformował w rezultacie, że od 22 lutego trial będzie z powrotem dostępny w jego MMO.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię