Strona głównaGryAktualnościHorizon: Forbidden West - gracze zgłaszają poważne problemy z PS5. Gra potrafi...

Horizon: Forbidden West – gracze zgłaszają poważne problemy z PS5. Gra potrafi „zabić” konsolę?

Horizon: Forbidden West generalnie zbiera bardzo wysokie noty u recenzentów, jednak w sieci pojawiają się coraz bardziej niepokojące informacje o problemach u posiadaczy PS5.

Horizon: Forbidden West, które zadebiutowało w zeszłym tygodniu, aktualnie może się poszczycić średnią ocen recenzentów na poziomie 88/100 i niewiele niższą, bo 8/10 u graczy. Jednak w sieci, a szczególnie na twitterze można znaleźć coraz więcej niepokojących informacji.

Zobacz: GTA 5 na PlayStation 5 ma być opóźnione o dwa miesiące

Oficjalny angielski kanał pomocy technicznej, @AskPlayStation często tagowany jest we wpisach dotyczących niespodziewanego “zabicia” (“zbrickowania”) konsoli przez grę.

Liczba zgłoszeń nie jest jakoś szczególnie duża (jeszcze) i równie dobrze może wskazywać na przypadek albo problem bardziej po stronie samej konsoli niż w zestawieniu z grą, ale i tak może wywoływać pewien niepokój. A czy komuś z Was zdarzyła się podobna sytuacja?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

  1. Mi się Zawisza przy odpaleniu horizona ,musiałem przywracać system do ustawień fabrycznych. Następnie znowu zainstalowałem grę i dalej to samo. czy już ktoś wie o co chodzi ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię