Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 14 jest tak popularne, że wstrzymano sprzedaż gry

Final Fantasy 14 jest tak popularne, że wstrzymano sprzedaż gry

Kolejki do logowania w Final Fantasy 14 mogą się nieco uspokoić. Gracze stracili tymczasowo możliwość zakupu gry.

Final Fantasy 14 zaliczyło ostatnio spory zastrzyk nowych graczy. Niektórzy uciekają od World of Warcraft, inni czekają na premierę Lost Ark, a do jeszcze kolejnych dotarły pozytywne wrażenia wielu weteranów MMORPG. Tych zachwytów było najwyraźniej zbyt dużo.

Zobacz: Gothic 2 – polski mod Kroniki Myrtany zdobywa serca graczy

Od wczesnego dostępu do nowej ekspansji Endwalker FF14 cierpi również na bardzo długie kolejki. Tworzenie nowych postaci jest bardzo ograniczone, a na popularnych serwerach trzeba godzinami czekać na wejście do gry. W połączeniu z licznymi błędami, powoduje to sporą frustrację wśród społeczności.

Square Enix zdecydowało się w rezultacie wstrzymać sprzedaż gry, co robili już w przeszłości. Nie można zakupić Starter Edition, Complete Edition, ani skorzystać z darmowego Triala. Co ciekawe, Square próbuje nawet zatrzymać fizyczną sprzedaż gry. Ponadto, gracze dostaną 14 dni dodatkowego czasu gry w ramach rekompensaty za problemy techniczne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię