Strona głównaWiadomościHardwareAcer – Premiera materiału #KuratorSztuki z Magdaleną Boczarską ambasadorką linii Swift

Acer – Premiera materiału #KuratorSztuki z Magdaleną Boczarską ambasadorką linii Swift

W ramach kampanii promocyjnej linii Swift Acer zaprezentował nowy materiał pt. #KuratorSztuki. W filmie wystąpiła Magdalena Boczarska, która jest ambasadorką marki.

Magda Boczarska przedstawia najnowsze dziecko firmy Acer – Swift 3 z Intel Evo oraz Windows 11. Nawiązanie do sztuki nie jest przypadkowe, najnowszy notebook Switf to nie tylko dbałość o szczegóły, ale również nawiązanie do tego, że nowe technologie łamią schematy i są prawdziwym dziełem sztuki. W spocie reklamowym wystąpił także aktor Adam Woronowicz.

Jak wyjaśnia Jeremi Rybak z Acer Polska:

Chcieliśmy podkreślić, że najnowsza linia Acer Swift 3 z Intel Evo i Windows 11 to prawdziwa gratka w tym segmencie notebooków dostępnych na polskim rynku. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to precyzyjnie zaprojektowany sprzęt – stąd nawiązanie do sztuki. Dobre dzieła nie potrzebują nadmiernej interpretacji, a jej zalety są natychmiastowo dostrzegalne, podobnie jak w przypadku najnowszego Swift 3.

Acer Swift 3 wyposażony jest w procesor Intel Evo jedenastej generacji oraz baterię pozwalającą na 17 godzin pracy. Co więcej, użytkownicy systemu mogą za darmo zaktualizować system operacyjny do Windows 11. Notebooki Swift 3 dostępne są w sprzedaży w sieci sklepów Media Expert oraz na x-kom.pl.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię