Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 14 ze wsparciem przez kolejne 10 lat?

Final Fantasy 14 ze wsparciem przez kolejne 10 lat?

Naoki Yoshida, reżyser Final Fantasy 14 powiedział, że chce pracować nad grą jeszcze przez następne 10 lat. Oznacza to, że gracze mogą spodziewać się nowej zawartości jeszcze przez bardzo długi czas.

Informacje te przekazał podczas transmisji turnieju mahjong Final Fantasy 14, której tłumaczenie zostało wrzucone na Reddit. Co więcej, nie pierwszy raz Yoshida złożył taką deklarację. Podczas wywiadu dla Famitsu w listopadzie 2021 roku, wyznał, że przygotowuje się do kolejnych 10. lat MMO. I wygląda na to, że zamierza pozostać przez ten czas u steru i dotrzymać danego słowa. Dodał również, że jest bardzo zajęty, przez co nie miał jeszcze okazji wypróbować dodanych w grudniu rajdów.

Zobacz: EA planuje zapowiedź sequela Star Wars Jedi: Fallen Order

Yoshida ogłosił również, że w lutym zostanie wprowadzona specjalna aktualizacja, wprowadzająca poprawki oraz nową zawartość. W marcu pojawi się zapowiedź aktualizacji 6.1, która powinna wprowadzić zmiany w głównych zadaniach fabularnych oraz nowe rajdy.

Final Fantasy 14 nie odniosłoby takiego sukcesu bez Yoshidy i miło jest wiedzieć, że zamierza on pozostać przy tytule jeszcze na długi czas. Co więcej, poza MMO zajmuje się także pracami nad FF 16, które zaliczyło już półroczną obsuwę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię