Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy 7 i God of War zaktualizowane o wsparcie dla PS5

Final Fantasy 7 i God of War zaktualizowane o wsparcie dla PS5

Wygląda na to, że Sony szykuje się na kolejne, drobne ogłoszenie. Kilka dużych tytułów zaktualizowano niedawno o wsparcie dla nowej konsoli.

Szczegóły dotyczące wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 znamy już od paru tygodni. Nie wszystkie gry z PS4 ogramy jednak na następnej generacji, a niektóre tytuły mogą prezentować się inaczej niż pozostałe. Najwyraźniej na tę listę możemy wpisać God of War 3 Remastered, God of War i Final Fantasy 7 Remake.

Zobacz: Wsteczna kompatybilność na PS5 dostępna dla “99% gier”

Dataminer Dark Souls i Bloodborne, Lance McDonald, znalazł ostatnio bardzo ciekawe informacje dotyczące tych trzech tytułów. Każdy z nich dorobił się niedawno aktualizacji związanej ze wsparciem dla PlayStation 5. Niestety na ten moment nie wiemy dokładnie, co to może oznaczać.

Na dobre rozpoczęły się w rezultacie spekulacje. Jeden z użytkowników Twittera sugeruje 60 FPS-ów w God of War, co McDonald ocenił jako bardzo prawdopodobne. Co jednak może wydarzyć się z Final Fantasy 7? Czyżby produkcja Square na nowej konsoli miała zadziałać w 60 klatkach?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię