Strona głównaGryAktualnościWyciekł gameplay z Final Fantasy VII Remake. Szykuje się hit?

Wyciekł gameplay z Final Fantasy VII Remake. Szykuje się hit?

Do sieci wyciekł gameplay z dema gry Final Fantasy VII Remake. Dzięki temu już teraz możemy zobaczyć, jak będzie prezentować się nowa odsłona prawdopodobnie najlepszej części Final Fantasy w historii.

Premiera Final Fantasy VII Remake planowana jest na 3 marca 2020 roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że już za kilka dni otrzymamy dostęp do grywalnego dema. Najwyraźniej komuś udało się je pobrać trochę wcześniej, bo na YouTubie właśnie pojawi się obszerny gameplay. Na dwóch 15-minutowych filmach możemy zobaczyć, jak prezentuje się Remake prawdopodobniej najlepszej części Final Fantasy w historii. Co ciekawe, filmy nazywają się Part 1 oraz Part 3 (ktoś tu nie umie liczyć?).

Jeśli nigdy nie graliście w Final Fantasy VII lub jesteście zbyt młodzi, aby pamiętać produkcję wydaną oryginalnie w 1997 roku, to już teraz mogę Wam polecić Remake. To pod każdym względem rewelacyjna historia, która wciąga na wiele godzin. Dla wielu jest to najlepsza gra w historii. Nie wiem czy pokusiłbym się aż o takie stwierdzenie, ale na pewno to absolutna czołówka. Dzięki nowej odsłonie młodsi gracze nie będą musieli krzywić się na widok przestarzałej już grafiki.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 3 marca 2020 roku w wersji na PlayStation 4. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale najprawdopodobniej jest to tylko roczny exclusive. To oznaczałoby, że za rok gra może pojawić się również na PC-tach oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię