Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy VII Remake ekskluzywny dla PS4, ale… tylko na rok

Final Fantasy VII Remake ekskluzywny dla PS4, ale… tylko na rok

Final Fantasy VII Remake jest grą ekskluzywną na PlayStation 4. Rzecz w tym, że tylko na rok. Tak wynika z oficjalnej grafiki na pudełku. To oznacza, że w 2021 roku może trafić na PC, a nawet na Xbox One.

Final Fantasy VII Remake zostało zapowiedziane już w 2015 roku jako tytuł ekskluzywny na PlayStation 4. Jednak szybko pojawiły się plotki, według których produkcja miałaby trafić również na PC  i Xbox One. Rzecz w tym, że Square Enix wszystkiemu zaprzeczyło. Firma oficjalnie poinformowało, że zgodnie z planem Final Fantasy VII Remake trafi 3 marca 2020 roku na PlayStation 4 i nie mają planów wobec innych platform.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake – akcja pierwszej części skupi się na Midgar

Co w takim razie oznacza niewielki napis na oficjalnym pudełku, według którego gra jest ekskluzywna na PlayStation 4, ale tylko przez pierwszy rok. Poza tym w informacjach prasowych możemy przeczytać, że gra najpierw zostanie wydana na konsolę Sony. Co prawda nie pada informacja o innych platformach, ale skoro używa się stwierdzenia „najpierw”, to jasny komunikat, że coś jeszcze jest w planach.

Final Fantasy VII Remake

Podobnie było w przypadku Rise of the Tomb Raider, które początkowo było dostępne tylko na Xbox One, a z czasem trafiło też na PS4 i PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię