Strona głównaWiadomościFirma Razer spiknęła się z dryżyną LoL-a SKT T1, by stworzyć myszkę...

Firma Razer spiknęła się z dryżyną LoL-a SKT T1, by stworzyć myszkę i podkładkę o esportowym zacięciu

Dzięki współpracy z zawodowym zespołem Razer stworzył sprzęt zarówno dla domowych graczy, jak i profesjonalistów. Myszka Razer DeathAdder Elite SKT T1 Edition z podkładką Razer Goliathus SKT T1 Edition to gwarancja najwyższej kontroli kursora w grach.

Trzykrotni Mistrzowie Świata League of Legends SKT T1 ciepło wyrażają się o gryzoniu i podkładce uwalniającej jego mysie zapędy. W końcu brali czynny udział w ramach projektowania idealnego zestawu do grania. Licencjonowana edycja myszki Razer DeathAdder Elite i podkładki Goliathus została opracowane w kolorystyce esportowej drużyny i przez nią przetestowane w trakcie wielu wymagających meczy, a w tym o najcenniejsze trofeum.  

Razer DeathAdder to moja ulubiona myszka, z którą odnosiłem zwycięstwa przez ostatnie pięć lat. Największą jej zaletą jest wygoda podczas wielogodzinnego używania. Przeszła już ze mną przez wiele i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. DeathAdder wyznacza standardy, jeżeli chodzi o myszki gamingowe – mówi Bae „Bang” Jun-sik z zespołu SKT T1.

Używałem myszki Razer DeathAdder jeszcze zanim zostałem profesjonalnym graczem. Najlepiej leży mi w dłoni i jest dla mnie niezbędna do wygrywania – chwali sprzęt Lee „Faker” Sang-hyeok.

Jednak ile prawdy jest w ich wyznaniach, a ile marketingowej informacji? W naszych osądach musimy zdać się na specyfikację produktów, a ta wygląda naprawdę dobrze.

Myszkę DeathAdder Elite uzbrojono w sensor optyczny o rozdzielczości 16 000 pikseli. Porusza się z zawrotną prędkością do poziomu 450 IPS z akceleracją do 50g. Ma 7 programowalnych przycisków, a w tym dwa główne korzystające z mechanicznych przełączników Omron. Ponadto luminuje milionami kolorów i dobrze trzyma się dłoni za sprawą bocznych gumowych paneli.

Po umieszczeniu gryzonia na podkładce Goliathus, mamy doświadczy rewelacyjnego zgrania czujnika z gładką powierzchnią, co oznacza wysoki poziom kontroli ruchu dla dynamicznych przejść oraz możliwość dokładnego celowania. Dla pro-graczy koszt zakupu kompletu Razer nie będzie stanowić problemu, ale dla typowych domowników już nie koniecznie. Sama podkładka na stronie producenta kosztuje 19,99 dolarów, natomiast elektroniczny ssak wyssie z portfela 79,99 dolarów.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię