Strona głównaWiadomościAMD wydała nowy zestaw sterowników Crimson ReLive Edition 17.11.4

AMD wydała nowy zestaw sterowników Crimson ReLive Edition 17.11.4

Zmian na lepsze zaznają przede wszystkim właściciele gier w wersji VR. Poprawki uwzględniają m.in. Doom VFR i Star Wars: Battlefront II.

Czerwoni łatają ile mogą, jednak do doskonałości ich sterowników do kart graficznych jeszcze długa droga. Tym razem na tapetę wzięli tytuły wspierające wirtualną rzeczywistość. Pakiet Software Crimson ReLive 17.11.4 przytył o poprawki optymalizujące działanie Star Wars: Battlefront II i obsługę Doom VFR oraz Oculus Dash Open Beta.

W przypadku Dooma oglądanego przez okulary, modyfikacje sterów dotyczą stabilniejszej obsługi sprzętu VR, natomiast jeśli chodzi Battlefront II, programiści zajęli się wyłącznie problemem zawieszania się gry przy zmianie trybu wyświetlania w trakcie korzystania z funkcji Crossfire.

Z aktualizacji będą ucieszeni także właściciele kart graficznych z rodziny RX Vega. Odczyty aktualnego poboru prądu i faktycznego stanu zegara dla GPU oraz pamięci są wreszcie prawidłowe. Problematyczna także nie jest już zabawa z ręcznym przydzieleniem pamięci fizycznej dla VRAM (funkcja HBCC).     

Stery można pobrać bezpłatnie ze strony producenta

 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię