Strona główna Gry Aktualności Flappy Bird Battle Royale – tym razem nie giniesz sam

Flappy Bird Battle Royale – tym razem nie giniesz sam

Po spodziewanym zniknięciu z sieci Mario Battle Roayle, powstała luka, która bardzo szybko została  zapełniona. Tym razem do akcji wkracza Flappy Bird Battle Roayale. Jak można się spodziewać to kolejny tytuł, który mocno wciąga.

Chociaż z początku może wyglądać to jak żart, to jednak jest to prawda Flappy Royale to nowa wersja hitu z 2013 roku. Tym razem zagramy na PC oraz urządzeniach mobilnych. Za stworzenie tytułu odpowiadają Orta Therox, Em Lazer-Walker i Zach Gage. Gra pozowała na dostosowanie wyglądu swojego ptaka, którym będziemy starali się przeżyć jak najdłużej przelatując pomiędzy wielkimi rurami.

Zobacz: Mario Battle Royale znika z sieci

Każdy z poziomów rozpoczyna się od wypuszczenia wszystkich ptaków z autobusu, podobnie jak w Fortnite. Podobnie jak w oryginalnej grze musimy tapać w ekran, aby Flappy wznosił się wyżej lub nie robić nic żeby opadał. Brzmi bajecznie łatwo jednak w rzeczywistości tak nie jest, wystarczy uderzyć o cokolwiek i nasz Flappy idzie do piachu.

Tym razem jednak nie umieramy sami, we Floppy Roayale podczas gry widzimy również 99 innych graczy, którzy również kontynuując rozpaczliwy lot starają się przeżyć jak najdłużej. Flappy Roayle podobnie jak Mario Royale daje nam powiew świeżości w klasyczny tytuł sprzed lat. Gra pomimo swojej prostoty bardzo wciąga i jest świetną odskocznią od codziennych obowiązków na chwilę relaksu.

Zobacz: Mario Royale to teraz DMCA Royale. Autorzy nie chcą pozwu od Nintendo

Flappy Royale można pobrać na iOS, Android oraz zagrać online TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE