Strona głównaGryAktualnościMario Royale to teraz DMCA Royale. Autorzy nie chcą pozwu od Nintendo

Mario Royale to teraz DMCA Royale. Autorzy nie chcą pozwu od Nintendo

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o Mario Royale, czyli przeglądarkowej wersji popularnego Super Mario Bros działającego na zasadach battle Roayle. Programiści z InfernoPlus obawiali się i słusznie pozwu ze strony Nintendo dlatego przerobili ten cieszący się wielką popularnością tytuł.

Nintendo nie patyczkuje się z ludźmi, który według nich działają na szkodę firmy. W ten sposób zniknęła jedna z najstarszych stron z romami NES. Obecnie w zastępstwie wąsatego hydraulika występuje Infrigo, a tytuł gry to obecnie DMCA Royale. Pomimo tych zmian gra nadal wciąga. Można powiedzieć, że część zmian wyszła tytułowi na lepsze. Dzięki wycięciu nazw innych użytkowników jest o wiele czytelniej.

Zobacz: Dr. Mario na urządzenia mobilne zadebiutuje już w lipcu

Jeżeli jeszcze nie graliście to koniecznie spróbujcie wchodząc na stronę projektu TUTAJ. Zasady niezwykle proste, biegniesz do mety unikając skorup żółwi i mięsożernych kwiatów. Gracze pomiędzy sobą nie mogą wchodzić w interakcje i sobie zagrozić. Jednak działają w tym samym środowisku co oznacza, że wszelkie bonusy mogą zabrać Ci sprzed nosa i wypuścić żółwia prosto pod nogi. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię