Strona głównaGryAktualnościFortcast #2 – podcast o Fortnite szczegółowo omawia największy turniej w historii...

Fortcast #2 – podcast o Fortnite szczegółowo omawia największy turniej w historii gry

Jak co tydzień, przyszedł czas na kolejny odcinek Fortcastu. Tym razem spotykamy się, żeby porozmawiać o Fortnite World Cup, wydarzeniu, które poruszyło całym światem w ostatni weekend, oraz przedyskutować przyszłość sceny esportowej gry.

Po raz pierwszy w historii podcastu dołączył do nas gość. W towarzystwie kolejnego doświadczonego członka społeczności Fortnite’a, Krzysztofa Chałabisia, który od dłuższego czasu obserwuje battleroyale również od strony esportowej, szczegółowo omówiliśmy Fortnite World Cup.

Zobacz: Fortcast #1 – przedstawiamy pierwszy, polski podcast o Fortnite!

Mieliśmy okazję nie tylko przejść przez wyniki poszczególnych turniejów i porozmawiać o niespodziankach, jakie przyniósł nam miniony weekend, ale wrócić również do naszych predykcji z poprzedniego odcinka.

Ponadto, dyskutujemy również o zapowiedziach 10 sezonu, które przez ostatnie dni na swoje social media wrzucał Fortnite i poświęcamy chwilę na Fortnite Championship Series. Krótko zapowiedziana podczas transmisji z World Cupa inicjatywa ma być przyszłością profesjonalnej sceny. Zastanawiamy się nad tym, co może kryć się za FCS i czego oczekujemy od takiego pomysłu.

Nowe odcinki znajdziecie na naszym kanale YouTube, Spotify, iTunes oraz SoundCloud.

Jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie Fortnite’a oraz stać się częścią kolejnych odcinków, zachęcamy również do śledzenia naszych social mediów, Facebooka oraz Twittera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię