Strona głównaGryAktualnościEpic Games nie radzi sobie ze sklepem. Nowe funkcje zostają opóźnione

Epic Games nie radzi sobie ze sklepem. Nowe funkcje zostają opóźnione

Kilka miesięcy temu Epic Games opublikowało długą listę planowanych zmian, nowych funkcji i poprawek w Epic Games Store. Część z nich miała zostać wprowadzona w lipcu, ale do tego nie doszło. Niestety, deweloperzy nie wyrobili się z pracą i wszystko zostaje opóźnione.

Epic Games Store ma być z czasem wzbogacany o nowe rozwiązania, dzięki którym rzeczywiście stanie się konkurencyjną platformą dla Steama. Część z nich, według wcześniejszego harmonogramu, miała zostać wdrożona już w lipcu. Tak się jednak nie stało. Dlaczego? tego nie wiemy, ale z harmonogramu wynika, że prace nie zostały porzucone. Po prostu programiści nie wyrobili się na czas i nowe funkcje zostały przesunięte na lipiec.

O co konkretnie chodzi? Między innymi o możliwość pobierania większych plików, co okazało się problematyczne między innymi przy grach Ubisoftu, możliwość pobierania większych patchów, integracja z Humble Bundle, funkcja śledzenia czasu spędzonego w grach czy też zmiana wyglądu samego sklepu w aplikacji Epic Games Store. Wszystko to ma pojawić się w programie w ciągu najbliższych 3 miesięcy, a część jeszcze w sierpniu.

W dalszej kolejności planowane jest między innymi wprowadzenie list życzeń, recenzji użytkowników, dodanie nowych metod płatności, zautomatyzowanie procesu refundacji, możliwość dawania prezentów innym graczom, wprowadzenie koszyka czy wreszcie osiągnięcia. Plany możecie na bieżąco sprawdzać na Trello Epic Games Store.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię