Strona głównaGryAktualnościFortnite – Ariana Grande za wirtualny koncert zarobi 20 milionów dolarów?

Fortnite – Ariana Grande za wirtualny koncert zarobi 20 milionów dolarów?

Wygląda na to, że wirtualne koncerty to bardzo lukratywne przedsięwzięcie. Ariana Gradne za koncert w Fortnite może zarobić ponad 20 milionów dolarów.

Przynajmniej takie wartości podaje serwis Forbes. Paul Tassi, autor artykułu opiera swoje wyliczenia na podstawie podobnych wydarzeń z przeszłości. W ubiegłym roku w Fortnite miał miejsce koncert rapera Travisa Scotta, który dzięki temu zarobił zbliżoną sumę.

W artykule możemy przeczytać:

W przypadku Ariany Grande oczywiste wydaje się, że potencjał jest większy niż w przypadku Tarvisa Scotta, jeśli chodzi o zarobki. Grande sprzedała więcej albumów i ma liczniejszą grupę fanów.

Co więcej, dojdą to tego zyski ze sprzedaży płyt oraz brandowanych gadżetów m.in. koszulek. Do tego dojdzie udział w zyskach ze sprzedaży skórek w Fortnite. Gracze będą mogli kupić skórkę Ariany oraz specjalny plecak. Scott z kolei na tradycyjnym koncercie na żywo zarabiał 2 miliony dolarów. Koncert trwał około półtorej godziny, z kolei wirtualny koncert trwa zaledwie kilkanaście minut.

Gracze Fortnite w menu gry mogą sprawdzić kiedy odbędzie się wirtualny koncert Ariany Grande. Twórcy sugerują jednak żeby zalogować się na godzinę przed wydarzeniem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię