Strona głównaGryAktualnościDynasty Warriors 9: Empires z ponad 10-minutowym fragmentem rozgrywki

Dynasty Warriors 9: Empires z ponad 10-minutowym fragmentem rozgrywki

11 minut rozgrywki nadchodzącego h’n’sa Dynasty Warriors 9: Empires pojawiło się w sieci. Jak można przypuszczać, nagranie powinno szczególnie zainteresować graczy rozczarowanych Dynasty Warriors 9.

Jakie są kluczowe zmiany? Na początek, bitwy nie dzieją się już w ogromnym, otwartym świecie. Mapa jest stosunkowo małym fragmentem lądu, zawierającym kilka obozów wroga i mocno obsadzony zamek. Wygrana w bitwie polega na zdobyciu owego zamku. Jeśli chodzi o walkę, niewiele się zmieniło, chociaż wyraźnie zaznaczono wagę forteli i podstępów bitewnych. Miejmy nadzieję, że jeśli chodzi o te elementy gry, to gracze będą się mogli cieszyć ich dużą różnorodnością.

Na koniec, warto zaznaczyć, że w zaprezentowanym fragmencie Dynasty Warriors 9: Empires twórcy chyba chcą się pochwalić świetną płynnością rozgrywki. Jedną z bardziej dotkliwych wad Dynasty Warriors 9 była często nierówna liczba wyświetlanych klatek na sekundę, mamy więc nadzieję, że nowa wersja – zarówno na PS4 jak i PS5 – ma ten problem już “z głowy”.

Zobacz: Capcom proponuje graczom powrót do przeszłości w Capcom Arcade Stadium

Gra jest (wciąż) zapowiadana na 2021 rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię