Strona głównaGryAktualnościWyciekł trailer Fortnite Chapter 2 – szykują się wielkie zmiany

Wyciekł trailer Fortnite Chapter 2 – szykują się wielkie zmiany

Póki co Fortnite cały czas nie działa. Miłośnicy gry mogą jedynie obserwować czarną dziurę i oczekiwać czegoś nagłego. Ale wkrótce powinien ruszyć Chapter 2. Wyciekł już nawet trailer, który prezentuje sporo nowości.

Trzeba przyznać, że Epic Games – mówiąc kolokwialnie – ma jaja. Na kilkadziesiąt godzin wyłączyli oni prawdopodobnie najpopularniejszą grę na świecie. Aktualnie fani Fortnite’a mogą co najwyżej oglądać czarną dziurę, która wcześniej wyrzucała z siebie tajemnicze liczby. Szybko okazało się, że była to zaszyfrowana wiadomość od Przybysza. Nie zmienia to faktu, że grać się nie da. Według plotek wydarzenie zakończy się dzisiaj około godziny 12:00 czasu polskiego. Co się wtedy stanie?

Sporo na ten temat mówi nam trailer, który wyciekł do sieci. Jest to zapowiedź Przepustki Sezonowej Fortnite Chapter 2. Na filmie widać sporo nowości. Wygląda na to, że gracze będą mieli możliwość chowania się w śmietnikach, nurkowania pod wodą, pływania na motorówkach, skakania na kijkach pogo, a nawet łowienia ryb. Jednak najciekawiej zapowiada się możliwość noszenia na plecach powalonego kompana, co powinno otworzyć przed graczami zupełnie nowe możliwości taktyczne.

Poza tym trailer zaprezentował nowe możliwości zdobywania poziomów Przepustki Sezonowej. Mamy otrzymywać nagrody za eliminowanie przeciwników, zdobywanie zasobów, a nawet otwieraniem skrzynek. Samym graniem możliwe będzie do zdobycia aż 1500 V-Dolców, które można później wykorzystać np. na skiny do postaci.

Pomimo tego, że w Fortnite’a nie da się grać, to produkcja Epic Games cały czas cieszy się sporą popularnością na Twitchu. Najwyraźniej gracze ze zniecierpliwieniem czekają na to, co się wydarzy. Ewentualnie możecie też zagrać w mini-gierkę w kliencie Fortnite’a, ale trzeba wiedzieć, jak ją uruchomić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię