Strona głównaGryAktualnościFortnite - do gry trafił Wolverine

Fortnite – do gry trafił Wolverine

Lista skinów w Fortnite właśnie powiększyła się o wyjątkowo pożądaną postać. W ramach Battle Passa można teraz odblokować Wolverine’a.

Współpraca Epic Games z Marvelem nabiera rozpędu. Wszyscy pamiętają już zapewne wyjątkowe eventy Fortnite’a pokroju tego z Thanosem. Niedawno mieliśmy również czasowe wydarzenie z Avengersami. Teraz zostajemy w podobnych klimatach.

Zobacz: Drugi sezon Fall Guys będzie częściej rozdawał korony

Do gry trafił dzisiaj Wolverine. Popularny superbohater został postacią ekskluzywną dla aktualnego Battle Passa. Wszystkie osoby, które zdecydowały się na zakup przepustki czwartego sezonu, mają szansę położyć swoje ręce na powyższym skinie.

Nie jest to jednak koniec atrakcji związanych z Wolverinem. Grę wzbogacono również dzisiaj o nowe wyzwania. Zestaw zadań związanych z bohaterem Marvela odblokuje kolejne kosmetyczne gadżety – naklejki oraz skórkę do broni. Najbardziej kuszącą nagrodą jest jednak bez wątpienia zamiana kilofa na słynne pazury Wolverine’a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię