Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Squadrons - znamy średnią długość kampanii

Star Wars: Squadrons – znamy średnią długość kampanii

Embargo na recenzje Star Wars: Squadrons wreszcie zeszło. Świat obiegły szczegółowe informacje dotyczące nowej gry EA.

Po bardzo udanym Star Wars Jedi: Fallen Order, miłośnicy uniwersum Gwiezdnych Wojen pokładają spore nadzieje w Squadrons. Electronic Arts nie zwalnia tempa i już jutro na półkach sklepowych pojawi się ich kolejny tytuł. Tym razem głównym bohaterem będą Tie Fightery, a duży nacisk położony został na rozgrywkę multiplayer.

Zobacz: PlayStation Plus – znamy ofertę na październik

Nie oznacza to jednak, że jest to grap całkowicie pozbawiona kampanii dla jednego gracza. Motive Studios przedstawia tutaj historię osadzoną w świecie po Powrocie Jedi. Gracz co jakiś czas przełącza się pomiędzy Imperium a Republiką, obserwując dwie strony trwającej w kosmosie wojny.

Kampania zajmuje mniej więcej połowę tego, co do zaoferowania miało Jedi Fallen Order, czyli ok. 8 godzin. Czas rozgrywki do pewnego stopnia jest jednak zależy od tego, jak swobodnie czujecie się w statkach i na ile sprawnie idzie Wam pokonywanie poszczególnych wyzwań. Poza tym nie ma jednak wiele miejsc do eksploracji, a single player jest stosunkowo liniowy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię