Strona głównaGryAktualnościFortnite - dzisiejsza aktualizacja wprowadziła nową broń egzotyczną

Fortnite – dzisiejsza aktualizacja wprowadziła nową broń egzotyczną

Fani Fortnite mają przed sobą kilka bardzo ciekawych dni. Z Vaulta wyciągnięto właśnie jedną z ulubionych broni społeczności. 

Vault to zdecydowanie jedna z najciekawszych mechanik Fortnite. Przez ostatnie lata przez ten wyjątkowy battle royale przewijało się mnóstwo broni. W pewnym momencie było ich jednak zbyt dużo i część odsunięto na bok, wrzucono do Vaulta niczym w Destiny. Okazjonalnie niektóre bronie wracają, żeby urozmaicić nieco rozgrywkę.

Zobacz: Half-Life: Delta – pełna konwersja oryginału zawierająca 4 rozdziały i 31 map

Nie inaczej jest w tym przypadku. Z Vaulta wyciągnięto w dzisiejszej aktualizacji Grappler. Tym razem Epic Games zdecydował się na nieco mniej standardowy zabieg i starą broń wprowadzono do gry w nowej wersji. Egzotyczna broń nosi nazwę Icy Grappler i można kupić ją od Fabio Sparklemane’a.

Nowy Grappler zachowuje oczywiście podstawową mechanikę starego Grapplera – łatwe poruszanie się z miejsca na miejsce. Strzelamy z broni, przyczepiamy się do jakiejś płaszczyzny i przyciągamy się do niej w ekspresowym tempie. Icy Grappler dodatkowo sprawia, że nasze stopy po lądowaniu są pokryte lodem i przez krótki czas ślizgamy się po podłożu. Dzięki temu będziemy mieli jeszcze dodatkowe momentum po użyciu broni, a czającym się na nas przeciwnikom trudniej będzie nas trafić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię