Strona głównaKonsoleSEGA Game Gear – zobacz nowy projekt koncepcyjny przenośnej konsoli

SEGA Game Gear – zobacz nowy projekt koncepcyjny przenośnej konsoli

Do sieci trafiły materiały prezentujące koncepcyjny model przenośnej konsoli SEGA Game Gear. Urządzenie miałby zostać wyposażone w gałki analogowe.

Dawno temu Sega tworzyła konsole, które stanowiły bardzo dużą konkurencję dla urządzeń Nintendo. Potem sytuacja się odwróciła i firma reprezentowana przez Sonica została wręcz zdeptana przez wąsatego hydraulika. Niestety dobre czasy dla Segi już minęły i pozostaje tylko nostalgia.

SEGA Game Gear

Artysta Joseph Dumary stworzył niedawno kilka niesamowitych modeli koncepcyjnych nowej wersji konsoli SEGA Game Gear. Według opisu urządzenie wykorzystywałby 5-calowy wyświetlacz Full HD z HDR+, dotykowy ekran pokryty powłoką antyrefleksyjną. Sama obudowa wygląda jakby została stworzona z aluminium o dwóch odcieniach.

SEGA Game Gear

Zobacz: Half-Life 2 – Valve po cichu aktualizuje grę pod Steam Deck

SEGA Game Gear

W obu gałkach analogowych zostały wbudowane czytniki linii papilarnych. Pod ekranem umieszczony jest pasek szybkiego dostępu. Z tyłu Joseph dodał teksturowany panel tylny, który zapobiega wyślizgiwaniu się konsoli z rąk. Do tego dochodzi kamera HD z tyłu. Szkoda, że jest to tylko koncepcyjny model 3D, chociaż autor włożył w niego wiele pracy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię